Co je Khmérská masáž?

Khmerská masáž je celosvětově vyhledávaná relaxační a zároveň intenzivní tělu prospěšná masáž. Masážní terapeutky se zaměřují na tlakové akupresurní body, meridiánové dráhy, čímž uvolňují zatuhlá místa a umožňují tak energii v těle znovu přirozeně proudit. Khmerská masážní technika obnovuje harmonii lymfatického systému, detoxikuje organismus, posiluje imunitu, uvolňuje zatížení nervového systému, podporuje celkovou regeneraci. Jemné masírování energetických kanálků navozuje jedinečný pocit uvolnění, osvěžení a relaxace. Vaše duše znovu ochutná pocit klidu a harmonie, který si s sebou můžete odnést i domů.

Kdo Vás bude masírovat?

Masáže provádějí rodilé slečny masérky z Kambodže, Thajska, Filipín a Bali s dlouholetou praxí, které jsou připraveny Vám zregenerovat tělo, osvěžit mysl a dodat Vám příznivé energie.

masáž pozadí

Tradiční masáže

Relaxační i intenzivní masáž celého těla prováděná v tradičním stylu přes speciální  masážní oděv z přírodních materiálů,

bez použití oleje. Díky komplexnosti a zaměření opravdu na celé tělo (chodidla, nohy, hýždě, ruce, záda, krk, hlava i obličej)

je masáž velmi uvolňující a regenerační.  Masírování meridiánových drah rozproudí energie ve vaše celém těle.

Masáž uklidňuje napětí a naprosto relaxuje Vaše tělo, mysl i ducha.

Tradiční masáže celého těla provádíme ve variantách 60 a 90 minut. Jednotlivé partie pak 30 a 60 minut.

Olejové masáže

Velmi relaxační masáž celého těla prováděna s použitím přírodních masážních olejů. Krásná vůně spolu s masírovacími technikami naprosto uvolní a relaxuje Vaše tělo i mysl. Při masáži se rozproudí a aktivuje lymfatický systém, který částečně odpovídá za detoxikaci našeho organismu. Naše olejová masáž je tedy úžasnou aromaterapií spojená s očistou těla i duše.

Výběr oleje je na přání zákazníka.

Olejové masáže celého těla provádíme ve variantách 60 a 90 minut. Jednotlivé partie pak v délce 30 minut.

Speciální masáže

Peeling je ideální masáž nejen před zahájením opalovací sezóny, ale i po celý rok. Peelingem se zbavíte odumřelé tkáně Vaší pokožky a opálení má následně zářivější barvy a déle trvá. Masáž také obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Dochází tak ke kompletní očistě pokožky našeho těla. Před i po samotné proceduře se klient sprchuje.

Peeling provádíme v délce 45 minut.

Masáž pozadí je program pro Vaše pozadí a stehna, který zajistí, že Vaše pokožka bude dokonale elastická, pevná a na dotek jemná. Ideální kombinace skořicového gelu a speciálního oleje vytváří jedinečné hubnoucí, detoxikační a anti-celulitidní účinky. Dopřejte svému pozadí péči, kterou doposud nezažilo. DOPORUČUJEME!

Masáž pozadí provádíme v délce 60 minut.

Věrnostní programy, akce a slevy

Dopřávat si masáže pravidelně má velmi blahodárné účinky na vaše tělo i ducha. My vám k tomu navíc nabízíme zvýhodněné permanentky

na 5 a více vstupů se slevou 15%. Platnost permanentky je 3 měsíce od jejího zakoupení a je přenosná - lze ji používat pro více lidí.

V našem salonu můžete použít platby přes program Benefit plus, Benefity a.s. či platbu poukázkami společnosti Sodexo a Ticket benefit.

Slevu ze slevy neposkytujeme, pokud je tedy nějaká procedura v akční nabídce nebo čerpáte jinou slevu, dále se na ni žádné slevy nevztahují.

Ceník masáží

                                                        30 min     60 min     90 min

Tradiční

khmérská masáž celého těla                                                            820,- Kč         1.120,- Kč

khmérská masáž nohou                                          520,- Kč            820,- Kč

khmérská masáž hlavy a šíje                                  520,- Kč            820,- Kč

Olejové

aroma masáž celého těla                                                                1.120,- Kč         1.420,- Kč

záda, šíje a hlava                                                       650,- Kč

masáž nohou                                                             650,- Kč

Speciální

peeling - body scrub                                                                            820,- Kč

anticelulitidní masáž stehen a pozad                                             1.120,- Kč

Pokud si přejete vaši rezervaci posunout na jiný den či zrušit, učiňte tak prosím minimálně  24 hod předem. Děkujeme za spolupráci