Těšíme se na Vaši návštěvu

Naši milí zákazníci:

Masáž je nyní možné si dopřát v Kroměříži, paní masérka Sonyta nově pracuje v salonu Gross Beauty na Riegrově náměstí,

https://gross-beauty.webnode.cz/

U nás v meditačním centru pro teď také masáže neprovádíme. Ale jste zváni na jakoukoli jinou akci:-))) www.oazahalenkovice.cz

Na provozovně salonu došlo k závadě na elektrickém topení, které začalo hořet a způsobilo explozi. Jsme velmi vděční, že se nikomu nic nestalo!

 Celá situace bohužel znamená konec pro náš masážní salon Khmer SPA. Jsme rádi za celých 8 a půl let, kdy jsme vám nabízeli ty nejlepší služby, jaké jsme mohli:-) a mrzí nás, že musíme skončit. Bereme to ale jako jasné znamení pro posun někam dále... Život je změna!

Pokud budete chtít refundovat vaše dárkové poukazy, tak nás prosím kontaktujte emailem info@khmerspa.cz. Telefonní číslo většinu času nefunguje, protože žijeme u lesa, kde není signál.

Navštivte prostředí našeho salónu, který pro vás bude přímo oázou klidu a relaxace. Dopřejte Vašemu tělu i duši potěšení a uvolnění v prostorách našeho luxusního salonu zařízeného v harmonii s přírodou.

Jsme tu pro vás již více jak 8 let a velmi si vážíme přízně všech našich spokojených klientů.  Děkujeme:-)

Khmerská masážní terapie je prastará tradiční technika založená na holistickém přístupu rovnováhy fyzického těla, mysli i ducha, která se

v Kambodži dědí již po staletí. Naše profesionální rodilé masérky z Asie se postarají nejen o uvolnění ztuhlých svalů a napětí, ale také o zklidnění mysli a celkovou harmonizaci na všech úrovních.

Khmerská masáž je relaxační a zároveň intenzivní masáž celého těla i hlavy, zaměřená na tlakové-akupresurní body, čímž stimuluje krevní oběh. Khmerská masážní technika obnovuje cirkulaci lymfatického systému, detoxikuje organismus, posiluje imunitu, uvolňuje zatížení nervového systému a podporuje celkovou regeneraci. Jemné masírování energetických drah navozuje jedinečný pocit uvolnění, osvěžení, 
relaxace, klidu a míru.

V našem salonu si můžete dopřát masáž Vámi vybrané části těla, či námi doporučovanou celkovou masáž, provedenou tradiční technikou přes lehký oděv či olejovou aromaterapii. Výběr olejíčku je na přání zákazníka, dle jeho preferencí.